
Якщо для тебе вивчення географії марудна справа, то ти ще не читав цікавих книжок з географії.
#книги_мотиватори Це ж так захопливо дізнаватись: коли? що? і як?

Ці видання – не прості довідники, а тим паче не підручники. Це путівники з географії світу, з яких ви дізнаєтесь всілякі достовірні відомості і наукові факти.

«501 факт, який треба знати з… географії».
Тут ви можете знайти досить цікаву інформацію про карти, нашу Землю, ріки, моря, океани, атмосферу, земні екосистеми, екологічні катастрофи, льодовики, дізнатися більше про клімат країн, туризм та інші факти.

Цікаво те, що тут міститься багато нової інформації, нових досліджень, про які ми не знаємо і які не вчать у школі.

Книга збагачена різноманітними картами, які допомагають краще сприймати інформацію. А цікаві факти виділені спеціальним шрифтом для того, щоб їх не пропустити. Ця книга стане у пригоді під час підготування до шкільного проекту з географії.

А як що до подорожі Японією? Уявіть собі країну, яка за площею ледь не вдвічі менша, ніж Україна, проте в ній утричі більше мешканців. Японці називають свою батьківщину Ніхон або Ніппон. А коли дуже радіють чомусь, то вигукують: «Банзай!», що дослівно означає – «десять тисяч років».

Перед нами, мов у калейдоскопі, змінюють одне одного Фудзіяма, сакури, сумо, ієрогліфи, синтоїзм, татамі, суші, імператори, землетруси, громадські лазні, чайні церемонії, гейші та самураї, обі та кімоно, фестивалі, замки, орігамі, каліграфія, ляльковий театр бунраку, бонсай, аніме, Хелло Кітті, штучний інтелект, карате та дзюдо, джіу-джитсу та айкідо, ніндзя, рибний базар Цукідзі, острів Священних оленів, швидкісні потяги сінкансени…
На додачу, в кінці книги поданий невеличкий словничок найнеобхідніших слів і висловів японською!

Ізабелла Калюта. «Ман Чжу».


Ця книга стане невичерпним джерелом для фантазій та уявлень про далекий Китай. Ви втамуєте свою цікавість далеким та непізнаним світом з його драконами, чайними традиціями, каліграфією, святами, кулінарними принадами, архітектурними шедеврами, надсучасними технологіями та незмінними, з часів перших імператорів, способами життя. Ви зможете уявити себе то під час пішої прогулянки Великою Китайською стіною, то в надсучасному потязі.
У вас складеться враження, наче ви злітали туди на вікенд. Бо дізнаєтесь і про побут, і про кухню (зможете спробувати приготувати їхнє смажене морозиво, бо рецепт у книжці є), і про культуру, і про історію….